مقصد کجاست؟

سوالی که این روزها نسل جوانتر از ما نسل سوخته میپرسند اینه که آخرش چی میشه؟
خب! اول باید بررسی کنیم ببینیم الان کجاییم؟
یک انتخابات برگزار شده. یک گروه که دستنشانده سرداران سپاه هستند در انتخابات به صورت کاملا مشخص و با پررویی هر چه تمامتر تقلب کردن و با دستگیری مخالفینشون عملا کودتای دیگری رو در دنیا ثبت کردند. رهبر هم در این میانه کاره ای نیست. محبوس شده در بیت توسط سردار وحید و بقیه که بدون اجازه اونها حتی نمیتونه به بافورش پک بزنه. برای یک مثقال تریاک روزانه و یا از ترس جونش حاضر شده که هرچی اونا بهش دیکته کنن رو روخوانی کنه. این وسط به شدت تنها شده. بیچاره شده . در اصل رهبر حکومت اسلامی در حال حاضر یک زومپی هستش که فقط راه میره و کارهایی که بهش امر میشه انجام میده.
یه عالمه پول نفت که رفته به جیب سرداران گمنام و بنام و این آقایون حتی حاضر نیستن که سهم کوچکی از این پول رو به مخالفین بدن. حاضرن همه مخالفین و مخالفتها رو با کتک و گلوله و زندان وشکنجه جواب بدن ولی درصد ناچیزی از پولشون رو از دست ندن.
اگه به واقع نگاه کنیم میبینیم که دشمن مردم ایران در اصل احمدی نزاد یا عربها یا سرداران سپاه نیستند. دشمن مردم ایران نفت و گاز باد آورده ای هستش که باعث بد بختی و بیچارگی چندین ساله ملت شده. مگه ما از کره جنوبی و ژاپن جلو تر نبودیم؟ مگه متمدن تر نبودیم؟ مگه باهوش تر نبودیم؟ تنها مشکلی که داشتیم نفتمون بودکه همیشه کار دستمون داده و خواهد داد. البته بهترین حالتی که میتونست اتفاق افتاد و دوباره احمدی نژاد رئیس حکومت شد. چرا که اگه کس دیگری میشد به عقیده من باید تاوان این بد بختی ها رو میداد و ملت همه چیز رو از چشم اون میدیدن. نفت بشکه ۱۳۰-۴۰ دلار دیگه وجود نداره. تمام پول نفت باید صرف هزینه های جاری مملکت و حزب الله لبنان و حماس بشه و دیگه از این پول باد آورده خبری نیست که باهاش دهک های پایین جامعه رو سیر کنه و سرشون رو گول بماله. حتی با این پول دیگه نمیتونه سرداران سپاه رو سیر کنه. اونا تشنه این پول هستند و به این ولخرجی ها عادت کردن. حالا میخوان چیکار کنن؟ با این سیاست خارجی احمقانه ای که این احمق به پا کرده کم مونده که حمله بشه و حالا سرداران ۲۰۰ کیلوئی نه تنها قادر نیستند از کشور حفاظت کنند بلکه اولین کسانی خواهند بود که دنبال سوراخ موش خواهند گشت.
حال برگردیم سر موضوع اولی که آخرش چی میشه؟
من چند تا احتمال میدم که اولیش به نظر ملموس تر میاد.
پروژه شهید احمدی نزاد بزودی کلید میخوره. یعنی نظام تا اینجاش هم زیادی بابت این یابو علفی هزینه کرده. این کار چند تا مزیت داره برا نظام. اول از همه اینکه میتونه تمامی مخالفانش روبجرم کشتن این حرامزاده قلع و قمع کنه و خودش رو برای مدتی بیمه کنه (مثل زمان رجائی) . دوم اینکه این پروژه میتونه کشور های خارجی رو تا مدتی سر کار بزاره که فشار تحریم ها رو کم کنن و با این کار نظام از نظر مالی دوباره بتونه خود سازی کنه. سوم اینکه مردمی که از انتصاب این مردک شیاد ناراحت بودند رو تا حدودی آروم کنه و با انتخابات بعدی کسی مثل علی لاریجانی که تاحدودی مواضعش عقلانی تره رو روی کار بیاره. این کار ضمن اینکه لطمه ای به سیاستهای نظام نمیزنه ٬ میتونه وجهه بین المللی نظام رو تا حدودی بهبود ببخشه. بنا براین به نظر من این پروژه از همه نظر برای نظام ایده آل خواهد بود.
روش بعدی که رژیم میتونه اتخاذ کنه اینه که وقتی ببینه که مراجع و بقیه آخوندهای سیاسی و غیر سیاسی دارن رو رهبر فشار میارند و هرآن ممکنه که این فشار اثر خودش رو بذاره و رهبر رو چپه کنه ٬ بیاد و شمشیر رو از رو ببنده و کودتا رو رسما اعلام کنه. اینجور که یه روز صبح که از خواب بیدار میشیم میبینیم که رهبر به ملکوت اعلی رفته و کشور توسط یه شورای نظامی که توسط سرداران شکمگنده تشکیل شده اداره میشه. دیگه هیچ نیازی به مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود نداره. این خوبیش اینه که یا زنگی زنگ یا رومی روم. حد اقلش اینه که ما تکلیف خودمون رو میدونیم و میریم پی کارمون. چون تو بیانیه خواهند گفت که همینی که هست! میخوای بخواه نمیخوای میکشیمت. زورش رو دارند و پولش رو هم همچنین. اینجاست که همه ملت باید دخیل ببندند و نماز شب بخونند و دست به دامن آمریکا و اسرائیل بشن که ریشه اینا رو خشک کنن .
احتمال سوم هم اینه که احمدی نژاد به همین شیوه ادامه میده. ولی قطعا نمیتونه به سرانجام برسه. یه جای کار چپه خواهد شدو اوجاست که ملت میتونن نقش اصلی خودشون رو ایفا کنند.
احتمال چهارم هم که البته خیلی غیر محتمله و من بعید میدونم ولی خیلی ها دوست دارن که بوقوع بپیونده اینه که رفسنجانی مجلس خبرگان رهبری رو بسیج کنه و رهبر رو چپه و کشور رو به دست بگیره که البته با توجه به قدرتی که سپاه داره من این احتمال رو خیلی دور از واقع میدونم . البته اگه این اتفاق بیوفته به نظر من اتفاق شومی هست و مردم سالها باید دوباره زیر بار ذلت نظام اسلامی زندگی کنند و منتظر ظهور منجی خیالی باشند.